Únor 2018

Pořád žiju ^ↀᴥↀ^

7. února 2018 v 11:38 | Myshelka
Ahojkýý ;) !!! Po dlouhé době nečinnosti jsem se rozhdola napsat článek, že tady pořád jsem :D. Jelikož poslední dobou měškola natolik otrávila, že jsem stratila chuť psát články no není to děs? :/ Nejradši bych školu měla za sebou a věnovala se svým věcem, teď si akorát užívám jarních prázdnin a to tak, že si vztávám kolem 9 ^ↀᴥↀ^.

V tomto roce vychází pokračování anime na které se moc těším, ale milovníci anime jsou v obraze a na některých českých anime stránkách se vymazaly videa kvůli autorským právám nebo co :D. každopádně Shirai je mimo provoz prozatím a ostatní se smířili buď z uložto.cz nebo s anglickým překladem, což není zas taková katastrofa :p.

Jestli se sem vrátím nebo ne tak to ještě nevím, spíš to asi dopadne tak že si budu psát články sama pro sebe, ale což aspoň se nebudu nudit ;). Affs budu rušit a nechám si jen oblíbené odkazy, protože některé blogy je škoda neobíhat ;).

Taky mě bavilo jak jsem natočila video ten talktag , ale bohužel kvůli autorským právům mi ho zrušili... agrhh!! Nevadí příště bude ještě lepší ;)


Tak to by bylo asi vše. Hezký den Vám přeje Myshelka ;33 !!!