Prosinec 2016

Podzim & Zima

26. prosince 2016 v 12:50 | Myshelka |  Mé fotky :D
Ahojkýýý ;33 !!! Tak Vánoce jsou za náma a silvestr před náma :D. Bohužel máme krátké prázdniný a příští rok ještě kratší, nejsem z toho nadšená, ale aspoň něco ;). To co jsem dostala na ježíška ukážu v příštím článku (・ェ-). Jinak jsem šla fotit a rozhodla jsme se, že dám podzim a zimu do jednoho článku.. tak jdeme na to!! (・∀・)Plastic Memories

19. prosince 2016 v 20:24 | Myshelka |  Anime tipy :3
Ahojkýýý!!! Tak co už se těšíte na dárečky? :D Já tento rok budu hodně překvapená, protože můj přítel mě s tím dárkem pořád otravuje a ví moc dobře, že jsem hodně zvědavá :DDD, šmejd jeden!! :D Na druhou stranu jsem zase zvědavá, co řekne na můj dárek, protože jsem mu koupila luxusní tričko, které si přál a konečně dovezli na sklad jeho velikost ٩(^ᴗ^)۶. Moc se těším na jeho reakci až si ho rozbalíí :33!!!

ÁÁáá dneska jsem si pro vás připravila další anime :33! Nedávno jsem na něho narazila, když jsem prohlížela příspěvky na FB a řekla jsem si dobře tak se na něj podívám a kupodivu mě to chytlo (ᗒᗨᗕ)!! Táák jdeme na to!!!

Stručný popis: Budoucnoust, Technologie, Humanoid, Sci-fi, Romantika, Tragédie,...


Konečně nový vánoční design :D

12. prosince 2016 v 22:26 | Myshelka
Ahojkýýý!!! konečně nová změna designu na blogu :D mordovala jsem se s tím hodně dlouho :D !!! Po těch útrapách s nastavení a velikostí se mi podařilo nemožnéé HURÁÁÁ :D !!! Už by to chtělo prázdniny, protože mému mozku se už nechce učit a psát písemky :D! Zase se mi stala, taková menší ironie (^○^), psali jsme z ekonomie a moje spolužačka se to šprtala, ještě 2 hodiny před písemkou ze sešitu :D. Jáá jsem si to vyfotila hezky do mobilu a spoléhala, že mě to zachrání (´∀`). Nakonec na té písemce jsem z mobilu opsala jen 3 věci, na které jsem si opravdu nemohla vzpomenout :O! Během hodiny to učitelka opravila a já dostala za 1 a kámoška za 3 a to se na to šprtala (^○^)(^○^), tak z toho jsem tedy nemohla.