Červen 2016

Perný víkend :O

29. června 2016 v 15:34 | Myshelka |  Všechno možné :D
Ahojkýý!! ;333 Tento týden byl velmi akční... Už jen z toho důvodu, že se mi v pátek nechtělo do školy :D ! Pak v sobotu byla u nás Slezská noc, na kterou jsem musela jít dobrovolně, nedobrovolně :D. Ale musím uznat, že jsem byla hodně překvapená, protože já české kapely nějak neposlouchám, ale tam jsem si to užila naplno! ;)Japonské styly

20. června 2016 v 10:34 | Myshelka |  Všechno možné :D
Ahojkýýý ;333!!!! Všechný písemky jsou konečně dopsané, klasifikace uzavřená a teď je čas rebelit 3:) ;D. Už mi konečně dorůstají vlasy a poprvé nemám ofinu, je to tak zvláštní :D. Potom možná ukážu fotky dorůstání mých vlasů + barvení na červeno :D. Dneska jsem si pro vás připravila Japenese Fashion :D !!!


Nový design :D

11. června 2016 v 22:43 | Myshelka
Ahojkýý ;33 !!! Konečně jsem se dokopala a vytvořila nový dess :D! Vím, že to nastavení není nijak slavné, ale já na to neměla nervy :D. Snad se vám aspoň trochu líbí... ;) + překonala jsem svoji návštěvnost 239 lidí za jeden den :O, i když je to možná jen chyba, stejně to potěší :DD. Jinak mě čeká ještě tento týden náročný a potom to už snad bude v pohodě ;)... no a myslím, že to je asi vše, co bych napsala :D tak příště ;).

Hezký den Vám přeje Myshelka ;33!!!


Další zajímavosti o Japonsku ;3

7. června 2016 v 9:15 | Myshelka |  Všechno možné :D
Ahojkýý ;33 !!! Prázdniny se pomalu blíží, uzavirání známek taky a mě zbývají napsat 2 velké testy :D. Lepší to nemůže být :D. Momentálně chci změnit design, ale pořád se k tomu nemůžu dostat :DD. Taky ještě musím stihnout nakreslit kamarádce obrázek, tak to bude zase pro mě oříšek, protože já nejsem žádný umělec :D. No a to by bylo na úvod vše a jdeme na zajímavosti :P.