Leden 2014

New dess na Leden

21. ledna 2014 v 21:22 | AdminkaLala
Ahojte ghoulky! Smějící se Jak jistě podle nadpisu vidíte, že už jsem konečně udělala new dess na Leden Nevinný. Tentokrát je sólo s Catrin demew Smějící se. Původně to mělo vypadat úplně jinak, jenomže jsem nemohla najít pár obrázků tak jsem začla improvizovat mnoo a takhle to dopadlo xD. Snad se líbí a jinak vám přeju hezký den Mrkající By AdminkaLala


Spectra venku ;):)

19. ledna 2014 v 18:41 | AdminkaLala |  NAŠE MONSTERKY
Ahojky Ghouls! Smějící se V sobotu jsem se rohodla, že půjdu vyfotit Spectru ven. Jelikož je Spectra duch tak jsem ji vzala na hřbitov a musím říct, že to nevypadá zas tak špatně Smějící se. Některé fotky jsou sice kapku nekvalitní ale snad to tolik nevadí. A jako vždy platí (ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ)

Spectra: Huuuu vítejte na hřbitově snad se nebojííte??? Smějící se

Více v C.Č.

Nová MH :D

13. ledna 2014 v 17:46 | AdminkaLala |  NAŠE MONSTERKY
Ahojtéééé mám užasnou novinu mááám novou MH!!! Viděla jsem ji v tescu za 350 kč a říkám si to je má šance levnější už nebude. Tak jsem druhý den vzala peníze a po škole do tesca Smějící se.

A je to??? Smějící se
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- chvilka napětííí :D
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Je to Skellita Calaveras !!!!! :D. Vím není zrovna ta nejpopulárnější co se týče oblíbenosti ale mě se prostě nějak zalíbila NerozhodnýSmějící se. prosím (NEKOPÍROVAT!!!)

Vua láááá :D


Howleen

6. ledna 2014 v 20:30 | Adminkaspectra |  NAŠE MONSTERKY
Ahojkyy konečne tu dávám fotky mé How 13 wishes. Smějící se Prosím fotky Nekopírujte nebo, když tak se zdrojem děkují.Usmívající se

FOTOSTORY

5. ledna 2014 v 14:59 | AdminkaSpectra |  NAŠE MONSTERKY
Caaawteee dávám sem jedno fotostorko na pokračováníMrkající.Byla u mne má kámoška která má Frankie kolekce Halloween,Twylu,Clawdeen wolf Scarris a Robeccu Dance class.
Snad se vám bude fotostorko líbít a jako vždy platí jednoznačná upomínka ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!!!!!

Nový rok

1. ledna 2014 v 21:09 | Adminkaspectra |  NAŠE MONSTERKY
Ahojte jak pak se máte? Ano vím dlouho jsem na blogu nebyla ale nějak jsem neměla na blog chuť ani náladu :(
Bylo toho na nás s AdminkouLalou moc Mlčící Ale teďka se budu snažit zase dávat články na blog.Mrkající A co jinak jak u vás probíhal nový rok? U mě mno dalo se to ale chtěla jsem být s AdminkouLalou ale nevyšlo to Zamračený snad to výjde příště. Dodrželi jste novoroční bdění??Smějící se Já jo s přehledem pojídala jsem pizzu a popíjela energy dring.Smějící se
A u toho si psala s AdminkouLalou a dívala sem se na filmy a stahovala jsem jednotlivé díly seriálu Sběratelé kostí.... Já vím jsem trhláSmějící seSmějící se. A pak když už nastal ten nový rok tak jsem se dívala z okna na ti jak lidé střílí petardy a bylo to vše takové pěkné až mi bylo smutno. A pak jsem k sobě vzala svého kocoura a byla jsem vzhůru až do 4 ráno a pak jsem šla spát.
A proto Vám všem co si přečtou tenhle článek přeji KRÁSNÝ ,ÚSPĚŠNÝ A HLAVNĚ POKLIDNÝ ROK 2014.Usmívající se

Nový foťák :D

1. ledna 2014 v 10:50 | AdminkaLala |  NAŠE MONSTERKY
Ahoj lidi!!! Mám úžasnou zpráááávu Smějící se!!!! Můj táta dostal pod stromeček nový foťák značky Canon!!!! Je na prachy Konečně nebudu mít nekvalitní a otřesné fotky!!!! Mrkající Nemohla jsem se dočkat a hned jsem to taťkovi vzala abych ho vyzkoušela NevinnýSmějící se! Foti fakt perfektně konečně kvalitní foťák xDDD Ale posuďte sami Mrkající. Jako vždy platí (ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ)

Twyla ;)

Více v C.Č. ;)