Prosinec 2013

Spectra GNO a Twyla ;)

31. prosince 2013 v 12:50 | AdmimnkaLala |  NAŠE MONSTERKY
Ahojtééé jak už asi víte tak jsem dostala pod stromeček Spectru Ghouls Night Out a Twylu 13 wishees Smějící seNevinný. Předem se omlouvám za nekvalitní fotky ale fotila jsem je večer vlastně po Štědrém dnu NevinnýSmějící se a dávám je tu opožděně ale to snad nevádí NevinnýSmějící se a jako vždy platí (ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ)

Takže Twyla a Spectra ;)

Více v C.Č. Smějící se

1. Společné review ;)

30. prosince 2013 v 13:34 | AdminkaLala |  MH - FILMY
Ahojte tak jak jste se měli o Vánocích a co jste dostali pod stromeček??? Mrkající Abych se pochlubila tak jsem dostala 2MH Spectru GNO a Twylu, MH puzzle (brzo budou fotky Smějící se), 2 ryfle, 2 trička, 2 pyžama a atd... Smějící se AdminkaSpectra zas dostala 4 MH (brzo budou fotky), legíny, náušnice, prostěradlo na postel, kalendář a atd... Smějící se Ok už to dál prodlužovat nebudu NevinnýSmějící se: Byla jsem u Clawynky z Mhand1D blogu a udělali jsme Review o našich Rochell snad se vám bude líbit ;)

New dess na Prosinec

21. prosince 2013 v 17:16 | AdminkaLala
Ahojte po dlouhé době zase tady Smějící seNevinný. Konečně jsem dodělala dess na Prosinec Mrkající sice trošku opožděný Nevinný ale snad se vám bude líbit. Mrkající Přeju vám Veselé Vánoce a šťastný nový rok!!! vaše AdminkaLala Mrkající